Коллаборация года. За кадром. # 4

Tweet about this on TwitterShare on VKShare on Facebook0

Ресторан-пивоварня: «Кумпель».

Розташована: м. Львів.

Головний пивовар: Тарас Фалик.

 

— Для чого пивоварам потрібно брати участь в колабораціях?

Колаборація це обмін досвідом, навичками і емоціями. Всі ці фактори дають можливість створити пиво, яке жоден з пивоварів не міг би отримати самостійно. Адже під час таких експериментів, можна зіграти «на грані обґрунтованого фолу», який дасть результат. Чи потрібно брати участь в таких варках? Питання філософське. Це залежить від самого пивовара. Чи готовий він ділитися своїм досвідом і вміннями, чи бажає людина створити щось спільне з кимось іншим? Що стосується мене, то такі варки дають можливість навчитися чогось нового, подивитися на певні процеси зі сторони і просто весело провести час. Таке собі поєднання корисного з приємним! ))))

 

— У чому, на ваш погляд, була складність створення рецепту і варіння в Дніпрі за участю 30 пивоварів?

Що стосується варки в Дніпрі, то я бачу два моменти:

Перший, нас було реально багато! Люди, що мають досвід і авторитет в пивоварінні, хотіли переконати більшість, що їхні роздуми і бачення правильні. Тому виходили певні суперечки, але ми їх подолали. Тому, колабораційні варки повинні проходити за участі меншої кількості учасників. Це, як на мене, буде давати кращий результат!

Другий момент, полягає в тому, що ми все таки приїхали на день народження наших друзів і партнерів з «Моря пива». Святкова атмосфера всіх розслабила, пиво надало нам творчих фантазій і ми на могли зупинитися і повернутися в реальність технологічних можливостей обладнання, на якому ми варили, його особливостей, наявності необхідної сировини. Радує, що ми перед приїздом пройшли голосування. А то ми б застрягли обговорення не на дві години, а на тиждень! ))))

 

— З ким з відомих пивоварів ви хотіли б зварити пиво?

— Складно сказати. Я вважаю, що тут має бути взаємне бажання і однакове очікування кінцевого результату. Тоді це буде гарантією успішного проекту і подальшими новими ідеями і досягненнями!!!

Tweet about this on TwitterShare on VKShare on Facebook0