ФЕСТИВАЛЬ КРАФТОВОГО ПИВА ТА ВІНІЛІВ

Tweet about this on TwitterShare on VKShare on Facebook66

27-29 квітня на території !FESTrepublic відбудеться подія культури пивововаріння, вінілів та кастомної естетики Craft Beer & Vinyl Music Festival.

Craft Beer & Vinyl Music Festival збере у Львові творців культури крафтового пива України та світу: пивоварів, власників пабів, постачальників та виробників сировини, а також всіх поціновувачів крафтового пива, вінілів та нового рок’н’ролу.

“Першого дня, під час пивоної конференції, очікуємо на присутність найуспішніших представників крафтового пивоваріння з України, пивоварів з Бельгії, Нідерландів, Німеччини та інших країн”, — розповідає Ляна Мицько, координатор фестивалю. “Два наступні дні у фестивальному форматі пиво можна буде придбати просто неба на новій локації !FESTrepublic, — Craft & Vinyl Festival фактично відкриє цей гарний простір для широкої громадськості.”

У програмі конференція та майстер-класи пивоварів, дегустації крафтового пива та маркет вуличної їжі, виступи українських кантрі-, свінг-, рок’н’рол-гуртів, лінді-хоп танці, маркет вінілів від українських магазинів та колекціонерів, змагання з велосипедного поло, 3D-маппінг на муралі та багато іншого. Серед приємних бонусів події — спеціальне фестивальне пиво для всіх учасників фестивалю, яке вже варять уТеатрі пива “Правда” на площі Ринок.

Фестивальний простір Craft & Vinyl Festival — колишнє подвір’я пляшкового заводу, а сьогодні — новий креативний простір !FESTrepublic. Його вже готують до того, щоб прийняти всіх, хто любить крафтове пиво, добру їжу та правдиву музику.

За деталями слідкуйте тут.
Tweet about this on TwitterShare on VKShare on Facebook66